Šrobárova 183/6      914 51 Trenčianske Teplice, Slovakia     +421 32/655 24 88

O NÁS

Penzión Aqua bol postavený v roku 1899 (pod pôvodným názvom Fliegel). Takmer 120 rokov nezmenil svoj historický vzhľad. Rekonštrukcia izieb prebehla v 2016.

Penzión Aqua ponúkasvojimhosťomkomfortnéubytovanie v jednomz najlepšíchkúpeľnýchregiónovSlovenska – Trenčianske Teplice, v historickej budove za menej ako 200 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice.Minerálnevody v regiónesútepelné (teplota 37 až 40 C°) sulfidsavysokémnožstvofluoridu. Preto je ideálny pre ľudí, ktoríchcúzlepšiťichstavpohybovéhosystému, periférnehonervovéhosystému a zotaviťzozranenia.IdeálnapolohaPenziónutiežumožňujenavštíviť tri európskemetropoly: Bratislava, Viedeň a Praha.

TuristimôžuvidieťTrenčiansky, Topoľčiansky, Bojnickej, Beckovskýhrady a legendárny Austerlitz.ObdivujtegalériuBazowsky v kláštorepiaristov (1653) a samozrejmeobdivovaťtisícročnejlesynaúpätíTatier. Vzdialenosť od najbližších zjazdoviek je 40 km.

Hostia majú k dispozícii 15 izieb -5 dvojlôžkových apartmánov, 2 dvojlôžkové izby typu twin (s dvomi samostatnými lôžkami), 3 izby rodinného typu (s možnosťou umiestniť detskú postieľku), 5 dvojlôžkových izieb classic.

Celkovo sa v Penzióne sa môže ubytovať 28 hostí samostatnými lôžkami, alebo až 42 dospelých osôb s kombinovaným umiestnením (dvojlôžkové posteie, samostatné lôžka a rozkladacia pohovka v obývacej izbe apartmánu).

Všetky izby sú vybavené podľa európskych noriem s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV so satelitným príjmom, modernou televíziou, vysoko-rýchlostným internetom v celom Penzióne, minibary (v apartmánah a izbah rodinného typu).

Ponúka tiež:
– bezplatné parkovisko,
– letnú terasu s grilom,
– bezplatnú požičovňu bicyklov (cyklistické chodníky sú blízko od Penziónu).

Možnosť ubytovania v skupine, transferu a organizácia pohostenia pri zvláštnych podmienkach.